رنگ ابرو تاتو سایه هاشور اصول کلی انجام رنگ کردن ابرو

رنگ ابرو : مراحل رنگ کردن ابرو و مژه

ابتدا رنگ موردنظر و اکسیدان مناسب را انتخاب نمایید. دور ابرو را با وازلین چرب کنید تا پوست رنگ نگیرد. سپس رنگ موردنظر را روی ابرو بزنید و منتظر بمانید را تا رنگ بگیرد. معمولاً در ۲۰ دقیقه ابروها رنگ مورد نظر را به دست می آورند. از رنگ هایی که قرمزی و زردی می دهند خود داری کنید.

هیچ‌وقت از رنگ مو برای رنگ کردن مژه‌ها استفاده نکنید. به این دلیل که مژه‌ها نزدیک به چشم هستند، ممکن است روی بینایی تأثیر مخرب داشته باشد.

رنگ ابرو : فرمول رنگ

با توجه به رنگ پوست و رنگ مویی که دارید و همچنین علاقه‌مندی که به رنگ خاصی دارید می‌توانید رنگ موردنظر خود را انتخاب کرده و از فرمول‌های مناسب ترکیب رنگ مو استفاده کنید تا رنگ زیبایی داشته باشید.

رنگ ابرو وسایل موردنیاز برای رنگ کردن

وسایلی که برای رنگ کردن موردنیاز است همان وسایلی هستند که برای رنگ کردن موی سر موردنیاز است. با این تفاوت که کاسه و فرچه باید در سایز کوچک‌تر باشد.

رنگ کردن با مواد طبیعی

با مواد طبیعی و گیاهی نیز می‌توانید ابروهای خود را به رنگ دلخواه درآورید. مثلاً قهوه و ترکیباتی که با قهوه مخلوط می‌شوند می‌توانند رنگ خاصی را به ابروی شما بدهند.

هماهنگی بارنگ مو

انتخاب رنگ برای ابرو بارنگ مو کاملاً سلیقه‌ای و انتخابی هست؛ اما به نظر عده‌ای از کارشناسان ابرو باید یک درجه تیره‌تر از مو باشد.

هماهنگی رنگ بارنگ پوست

در انتخاب رنگ‌به‌رنگ پوست نیز توجه نمایید. دقت کنید که رنگ بارنگ پوست هارمونی داشته باشد. اگر چهره‌ای سبزه یا تیره دارید بهتر است از رنگ روشن استفاده کنید تا چهره شما بازتر شود.

نکات مهم

ابرو خیلی حساس‌تر از موی سر هست. دقت کنید از اکسیدان ضعیف‌تر استفاده کنید و هیچ‌وقت موی ابروی خود را دکلره نکنید.

رنگ کردن در بارداری

رنگ‌های دائم دارای آمونیاک می‌باشند و سمی هستند ممکن است برای جنین خطر داشته باشد. در دوران بارداری بهتر است از رنگ‌های نیمه دائم استفاده کنید. البته بهتر است این کار را انجام ندهید یا به حداقل برسانید.

تاتو

در تاتو از رنگ برای رنگی شدن پوست و موی ابرو استفاده می‌شود که در انواع مختلف هست و روش‌هایی متفاوتی برای انجام این کار وجود دارد.

هاشور

هاشور طراحی ابرو با خطوطی است که به‌وسیله رنگ و ابزار مخصوص ایجاد می‌شود. با هاشور ابروها پرتر به نظر می‌رسد. هاشور انواع مختلفی دارد و با روش‌های متفاوتی انجام می‌شود.

مطالعه بیشتر: رنگ مو راهنمایی نهایی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *