فر مو مواد شیمیایی توضیحات کلی مواد فر روی موی زنانه مردانه

فر مو مواد شیمیایی : کارهایی که قبل از فر کردن مو باید انجام دهید

قبل از فر کردن مو باید موها تقویت شوند تا آسیب کمتری به موها وارد شود. بعد از شامپوی تقویتی موها را خشک‌کنید و با شانه درشت شانه بزنید.

فر مو مواد شیمیایی : فر کردن مو زنانه

بعدازاینکه موها آماده فر شدند، بیگودی مناسب را انتخاب می‌کنیم. موها را دور بیگودی‌ها پیچیده از مواد فر استفاده می‌کنیم و بعد با خنثی‌کننده مواد را خنثی می‌کنیم.

فر مو مواد شیمیایی : فر کردن مو مردانه

فر کردن موی مردانه نیز شبیه به فر کردن موی زنانه است با این تفاوت که موی مردانه کوتاه‌تر است و باید مراقب باشید مواد به کف سر نخورد.

مزایا و معایب فر کردن مو

با موی فر حجم موهای شما افزایش پیدا می‌کند و کمتر به آرایش مو نیاز خواهید داشت؛ اما باید توجه داشته باشید که فر دائم معایبی نیز دارد. ازجمله اینکه چون موهای شما با مواد شیمیایی در ارتباط بوده‌اند حساس می‌شوند.

مراقبت‌های بعد از فر کردن مو

بعد از فر مو باید مراقب باشید که موهای خود را جمع نکنید یا نشویید چون ممکن است خیلی زود حالت بگیرد؛ و حالت اصلی خود را از دست بدهد.

تأثیر فر کردن مو روی ساختمان مو

بافر مو ساختمان مو تغییر می‌کند. فر مو روی پل‌های گوگردی تأثیر می‌گذارد. تغییر حالت پل‌های گوگردی در سه مرحله انجام می‌شود.

فر کردن مو با مواد گیاهی و طبیعی

با مواد طبیعی و گیاهی هم می‌توانیم موهای خود را فر کنیم. این مدل فر کردن مو هم می‌تواند برای مدت‌زمانی حفظ شود. از مزایای این روش این است که موها آسیب نمی‌بینند.

انواع محصولات فر کننده مو

محصولات متنوعی اعم از کرم‌ها و لوسیون ها برای فر کردن مو موجود است. سعی کنید با اطلاعات دقیق محصول موردنظر را انتخاب نمایید.

ابزار موردنیاز فر کردن مو

از ابزارهای موردنیاز برای فر کردن مو شانه‌های درشت، بیگودی در فرم‌های مختلف (بیگودی‌های مخصوص فر کردن مو) حوله، دستکش

لغات و اصطلاحات فر کردن مو

مواد فر کننده مو که در انواع مختلف می‌باشند، اسامی مختلفی دارند که باهم آشنا می‌شویم.

مطالعه بیشتر : رنگ مو راهنمایی نهایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *