واریاسیون رنگ مو خنثی کننده یا تقویت کننده رنگ موچگونه است

واریاسیون رنگ مو : شناخت رنگ‌های مختلف

شناخت رنگ‌های مختلف از این نظر مهم هست که باید رنگ‌های گرم و سرد و متضاد و مکمل شناخته شوند تا با درک درست از رنگ بتوانیم واریاسیون مورد نظر را انتخاب نماییم.

واریاسیون رنگ مو : انواع واریاسیون

واریاسیون ها انواع مختلفی دارند؛ و با توجه به عملکردی که می خواهیم داشته باشیم رنگ و اندازه آن تعیین می شود. مثلاً واریاسیون سبز برای از بین بردن قرمزی مو استفاده می شود.

مزایا و معایب استفاده از واریاسیون

واریاسیون ها رنگ موهای قوی و خالص هستند. موها را زیبا تر می کنند؛ اما به دلیل قوی و خالص بودن آن‌ها مطمئناً تاثیرات مخربی روی مو خواهند داشت.

قوانین استفاده از واریاسیون

استفاده از واریاسیون قوانین خاص خود را دارد. اینکه از چه واریاسیونی و به چه مقدار استفاده کنید مهم است. هدف استفاده از واریاسیون برای تقویت رنگ است یا خنثی کردن رنگ مورد نظر؟

نکات استفاده از واریاسیون

در استفاده از واریاسیون به جنس محصول و اندازه ای که استفاده می کنید توجه کنید. استفاده زیاد از واریاسیون رنگ مو را خراب می کند. توجه داشته باشید که استفاده غلط از این رنگ‌ها می‌تواند تأثیر معکوس در نتیجه کار داشته باشد.

ترکیب رنگ موهای مختلف با واریاسیون

برای هر ترکیب رنگی واریاسیون ویژه ای استفاده می شود. در برخی از ترکیب رنگ‌ها از واریاسیون تقویت کننده استفاده می شود؛ و در برخی دیگر از واریاسیونی استفاده می شود که رنگ خاصی را مثل قرمزی یا زردی خنثی کند.

انواع هایلایت با واریاسیون

هایلایت های زیبایی را می‌توانید با واریاسیون ایجاد کنید به‌این‌ترتیب که لابه‌لای موها از واریاسیون استفاده کرده و موج رنگ خاصی را به مو بدهید. این هایلایت ها باید بارنگ مو و رنگ چهره هارمونی داشته باشد.

تأثیر واریاسیون در ساختمان مو

به‌طورکلی تأثیری که رنگ‌ها روی مو می‌گذارند واریاسیون ها چند برابر این تأثیر رادارند. چون رنگ موی غلیظ و خالصی هستند. پس در استفاده ازاین‌گونه مواد دقت کنید و سعی کنید حتماً موهای خود را تقویت کنید.

روش‌های مختلف استفاده از واریاسیون

با روش‌های مختلفی می‌توان از واریاسیون استفاده کرد. از انواع روش‌ها استفاده از واریاسیون با شامپو هست. روش دوم ترکیب واریاسیون با اکسیدان هست. واریاسیون را می‌توان با انواع رنگ ترکیب کرد و یا اینکه به‌تنهایی استفاده کرد.

فرمول

در این بخش به بررسی فرمول شیمیایی واریاسیون ها و مواد تشکیل‌دهنده آن‌ها می‌پردازیم. شرکت‌های سازنده واریاسیون می‌توانند از این فرمول‌ها برای ساخت یا تقویت محصولات خود استفاده نمایند.

مطالعه بیشتر : رنگ مو راهنمایی نهایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *