مدل موی زنانه باز

مدل موی زنانه باز : فر کردن مو

فر کردن مو به چند روش انجام می‌شود. می‌توانید موهای خود را با مواد شیمیایی فر کنید. و یا اینکه با ابزارهای شینیون و آرایش مو این کار را انجام دهید.

صاف کردن مو

یکی از روش‌های صاف کردن مو با مواد شیمیایی هست. موی صاف‌شده تا چند ماه دوام دارد. صاف کردن مو به‌صورت موقت هم چند روش دارد که با اتوی مو یا با سشوار انجام می‌شود. ابزارهایی که گرمای زیادی تولید می‌کنند ممکن است به مو آسیب جدی بزنند. روش‌های طبیعی برای صاف کردن مو نیز وجود دارد. هرکدام از روش‌ها را برای شما توضیح می‌دهیم.

مدل موی زنانه باز فر

موی فر باز برای اشخاصی مناسب است که صورت‌های ریز دارند. افرادی که چهره درشت دارند با فر کردن مو در اطراف صورت و باز گذاشتن مو، چهره آن‌ها درشت‌تر مشخص می‌شود و باعث می‌شود سن بانوان بالاتر نشان داده شود. مدل‌های مختلفی برای مدل موی باز و فر وجود دارد که می‌توانید از پشت سر حالت دهید.

مدل موی نیمه‌باز فر

در مدل نیمه‌باز و فر می‌توانیم به دو روش عمل کنیم. سر را به دونیمه بالا و پائین تقسیم می‌کنیم. قسمت بالا را شینیون بسته درست می‌کنیم و قسمت پایین را فر می‌کنیم. در برخی از مدل‌ها می‌توانیم کل مو را فر کنیم و بعد قسمت بالای سر را جمع کنیم. این بستگی به نظر شخصی مشتری دارد. به فرم چهره و فرم سر نیز دقت کنید و مدل‌هایی را آرایش کنید که متناسب و مناسب باشد.

مدل موی باز صاف

در موی باز و صاف مناسب افرادی هست که چهره گرد دارند چون باعث می‌شود چهره کشیده‌تر به نظر برسد. کلاً در مدل موها سعی کنید به مدل بیضی که نوع چهره متعادل هست نزدیک‌تر شوید. در مدل موهای باز و صاف می‌توانیم از بافت مو نیز استفاده کنیم. و قسمت جلوی سر را بافت فرانسوی یا بافت‌های دیگر استفاده کنیم.

مدل موی نیمه‌باز صاف

در مدل موی نیمه‌باز و صاف موی سر را به دو قسمت بالا و پایین تقسیم می‌کنیم. قسمت بالا را شینیون درست کرده و قسمت پائین را صاف می‌کنیم. بهتر است در این مدل ابتدا کل موها را صاف کنیم و بعد قسمت بالا را جدا کرده و شینیون درست کنیم. چون در همه شینیون‌ها قبل از درست کردن شینیون حتماً باید موها لخت شوند و بعد شروع به آرایش مو بکنیم.

مدل موی باز دخترانه

مدل موی باز دخترانه معمولاً با بافت‌های زیبا همراه هست. خیلی کم پیش می‌آید که از تور شینیون استفاده کنیم. استفاده از بوکله یا درست کردن گل به‌وسیله گیس ساده و بافت فرانسوی در گوشه بالای مو بسیار جذاب هست. سعی کنید این کار را با دقت انجام دهید تا گلی که به دست می‌آید تمیز باشد.

مدل موی باز ساده

در مدل موی باز ساده معمولاً از بافت مو یا شینیون خاصی استفاده نمی‌شود. فقط موها باز هستند. سعی کنید از یک گیره مو یا سنجاق‌سر ساده استفاده کنید.

مدل موی زنانه باز ترکیبی با بافت مو

از بافت موها می‌توانیم برای تزئین موها استفاده کنیم. مثلاً می‌توانیم با گیس ساده گل درست کنیم. یا در قسمت بالای سر از دو تا گیس فرانسوی کف سر استفاده کنیم و گیس‌ها را به روش‌های مختلف تزئین کنیم.

لغات و اصطلاحات مدل مو

در مدل مو لغاتی هست که بهتر است با آن‌ها آشنایی کافی داشته باشیم تا وقتی آموزش یک مدل را می‌بینیم به‌دقت همه‌چیز را متوجه شویم. مثلاً براشینگ و…

مطالعه بیشتر: مدل مو راهنمایی نهایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *