مدل موی بچه گانه چگونه است

مدل موی بچه گانه : انواع چتری‌های دخترانه

در چتری‌های دخترانه معمولاً جلوی مو را اتو یا سشوار می‌کشند؛ و چتری مو باید کمی به‌طرف پیشانی متمایل باشد. البته مدل موی چتری برای بانوان جوان نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. ما انواع چتری مو راداریم. چتری‌های صاف در بالای ابرو، یا چتری‌هایی که تا اطراف گوش ادامه دارد.

مدل موی بچه گانه : انواع دم‌اسبی دخترانه

دم‌اسبی مدل مویی است که دختربچه‌ها و همچنین بانوان جوان بسیار طرفدار آن هستند. دم‌اسبی می‌تواند در پهلوی سر قرار گیرد که در این صورت به مدل خرگوشی معروف است. دم‌اسبی‌ها را با هر تعداد و در هرکجای سر می‌توان به کاربرد.

مدل موی بچه گانه : مدل‌های کوتاه دخترانه

مدل‌های کوتاه دخترانه شامل مدل مصری، سوفیا، آلمانی، تخم‌مرغی و غیره هست. کلاً مدل‌هایی که برای آقاپسرها هست برای دخترخانم‌ها نیز هست. ولی در مدل آرایش متفاوت هست. در مدل‌های کوتاه دخترانه می‌توان از بافت موهای ریز یا دم‌اسبی‌های ریز با استفاده از کش چهل‌گیس استفاده کرد.

مدل‌های بلند دخترانه

مدل‌های بلند را می‌توان هم به‌صورت صاف و هم به‌صورت فر به کاربرد. این مدل‌ها هم ساده هستند و هم به‌صورت ترکیبی مورداستفاده قرار می‌گیرند. برای فر کردن موی دخترها می‌توانید بعد از حمام موها را به‌صورت گیس‌های ریز ببافید و سشوار بکشید یا اتوی مو بکشید؛ و مو در این حالت چندساعتی را بماند.

انواع بافت مو دخترانه

بافت موها برای موهایی که یکدست می‌باشند خیلی عالی هستند؛ و بهتر است مو صاف باشد تا بافت مرتب به نظر بیاید؛ اما اگر می‌خواهید بافت به‌صورت شلوغ باشد می‌توانید موها را فر کنید و بعد بافت شل بزنید.

مدل موی پسرانه

مدل‌های پسرانه به‌صورت کوتاهی مو زاویه‌دار یا مدل‌های تخم‌مرغی و آلمانی هست. از مدل‌های ساده هم می‌توانید استفاده کنید. به‌هرحال به جنس مو بستگی دارد. موی های صاف بیشتر برای چتری‌های جلوی مو مناسب هستند.

شینیون بچه‌گانه با تور

معمولاً از تور شینیون برای دختربچه‌ها استفاده نمی‌شود اما می‌توانید مدل‌های ساده و گل‌های ریز را استفاده کنید.

ترکیب بافت مو با دم‌اسبی

در ترکیب دم‌اسبی با بافت مو می‌توان به مدل تیغ ماهی روی دم‌اسبی اشاره کرد. می‌توانید در اطراف دم‌اسبی بافت موهایی داشته باشید و همچنین مدل‌های دیگر بافت را هم می‌توان روی دم‌اسبی به کاربرد. مثلاً گیس ساده در یک یا دو طرف دم‌اسبی مدل جالبی است.

ترکیب بافت مو با شینیون دخترانه

در شینیون دخترانه معمولاً از بوکله‌ها استفاده می‌شود. از پاپیون‌ها درجاهای مختلف سر می‌توانید استفاده کنید؛ و از مدل‌های گوجه‌ای ساده هم می‌توانید استفاده کنید. در اطراف شینیون از مدل‌های بافت مو می‌توانید استفاده کنید. مثلاً می‌توانید از بوکله برای درست کردن پروانه استفاده کنید و سپس برای بدنه و شاخ‌ها از بافت موها استفاده کنید.

وسایل موردنیاز برای مدل موی بچه‌گانه

وسایلی که برای آرایش موهای بچه‌ها نیاز داریم، همان چیزهایی است که برای بزرگ‌سالان موردنیاز است. سعی کنید از موادی که مرغوب هستند برای این منظور استفاده کنید. از کش های چهل‌گیس رنگی و گل سرهای کوچک می‌توانید استفاده کنید.

مطالعه بیشتر: مدل مو راهنمایی نهایی

گالری مو مد: عکس مدل مو شکل حیوانات برای بچه ها